Sealey FD115120 - Flap Disc Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore 120Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey MG796L - Mechanic's Gloves Padded Palm - Large
Sealey 1153cx.V4-07 - Saddle Pin
Sealey SB973.V3-07 - Light Assembly
Draper 70833 (DAT-ABSSG) - Air Body Saw
Sealey CASS - Spacer Pack of 20
Sealey SA35 - Air Belt Sander 10 x 320mm
Sealey S0446 - Combination Pliers 200mm