Sealey FD10060E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø100mm Ø16mm Bore 60Grit
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey IR1000STV2.10 - Flat washer 8.5mm
Worksafe BSB18.5 - Blacksmith Bit - Ø18.5 x 200mm