Sealey FD10040E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø100mm Ø16mm Bore 40Grit
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey Gsa671.02-06 - Trigger Ass'y (Parts 02-06)
Sealey SM20.V3-28 - Pump
Worksafe BSB13.0 - Blacksmith Bit - Ø13 x 150mm