Sealey FD100120E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø100mm Ø16mm Bore 120Grit
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey AC04 - Screwed Adaptor Male 1/4"BSPT Pack of 5
Sealey Sm21.V4-119 - Pump Adaptor
Worksafe BSB15.0 - Blacksmith Bit - Ø15 x 170mm