Worksafe SA14X235 - SDS Plus Auger Wood Drill Ø14 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Sealey CB20V.06 - Switch, rocker(black) on/off
Dellonda DH41 - Dellonda Oak Electric Height Adjustable Standing Desk with Memory, Quiet & Fast 1400 x 700mm
Sealey Sa28.V2-11 - Eccentric Shaft
Worksafe AW8x155 - Auger Wood Drill Ø8 x 155mm
Sealey SA34/B24 - Air Saw Blade 24tpi Pack of 5
Worksafe AW25x155 - Auger Wood Drill Ø25 x 155mm
Worksafe AW28x155 - Auger Wood Drill Ø28 x 155mm