Worksafe AW22X235 - Auger Wood Drill Ø22 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Worksafe AW20x235 - Auger Wood Drill Ø20 x 235mm
Worksafe AW16x600 - Auger Wood Drill Ø16 x 600mm
Worksafe AW18x460 - Auger Wood Drill Ø18 x 460mm
Sealey SDHX5550 - Self Drilling Screw 5.5 x 50mm Hex Head Zinc DIN 7504K Pack of 100
Sealey SDHX6325 - Self Drilling Screw 6.3 x 25mm Hex Head Zinc DIN 7504K Pack of 100
Worksafe AW18x600 - Auger Wood Drill Ø18 x 600mm
Worksafe AW20x460 - Auger Wood Drill Ø20 x 460mm