Worksafe AW13X235 - Auger Wood Drill Ø13 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Worksafe AW12x600 - Auger Wood Drill Ø12 x 600mm
Worksafe AW30x460 - Auger Wood Drill Ø30 x 460mm
Worksafe AW28x600 - Auger Wood Drill Ø28 x 600mm
Worksafe AW25x460 - Auger Wood Drill Ø25 x 460mm
Worksafe AW16x235 - Auger Wood Drill Ø16 x 235mm
Worksafe AW14x460 - Auger Wood Drill Ø14 x 460mm
Worksafe AW14x600 - Auger Wood Drill Ø14 x 600mm