Worksafe SDS6.5X260 - SDS Plus Drill Bit Ø6.5 x 260mm
Recently viewed products
Sealey Ak311.V2-36 - Die 1/2"-13 Unc (Silver)
Sealey Ak311.V2-18 - Tap 9/16"-12 Unc (Silver)
Sealey RS125.V4-19 - Rear housing
Sealey AK5108 - Pipe Wrench European Pattern 350mm Aluminium Alloy
Sealey Ak311.V2-22 - Die M12x1.25mm (Gold)
Sealey Ak311.V2-16 - Tap 7/16"-14 Unc (Silver)
Sealey Sg4.V3-03g - Fluid Nozzle (3.0mm)