Worksafe SDS5X160 - SDS Plus Drill Bit Ø5 x 160mm
Recently viewed products
Sealey Sg4.V3-S2.0 - Sg4 Set-Up 2.0mm
Sealey Sa2004kit.19 - 125mm Chisel (Tapered Punch)
Sealey Sjbex200.2-23 - Shaft (Length 132mm,O/D 25mm)