Worksafe SDS25X450 - SDS Plus Drill Bit Ø25 x 450mm
Recently viewed products
Sealey RW825 - Repair Washer M8 x 25mm Zinc Plated Pack of 100
Worksafe SDS16x200 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 200mm
Worksafe SDS26X250 - SDS Plus Drill Bit Ø26 x 250mm
Sealey Tp6818.17 - Drum Bung Adaptor
Worksafe SDS24X250 - SDS Plus Drill Bit Ø24 x 250mm
Worksafe SDS16x450 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 450mm
Worksafe SDS18x250 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 250mm