Worksafe SDS24X250 - SDS Plus Drill Bit Ø24 x 250mm
Recently viewed products
Worksafe SDS16x450 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 450mm
Worksafe SDS18x250 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 250mm
Worksafe SDS16x300 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 300mm
Worksafe SDS25X600 - SDS Plus Drill Bit Ø25 x 600mm
Worksafe SDS28x450 - SDS Plus Drill Bit Ø28 x 450mm
Worksafe SDS18x300 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 300mm
Worksafe SDS20x600 - SDS Plus Drill Bit Ø20 x 600mm