Worksafe SDS23X450 - SDS Plus Drill Bit Ø23 x 450mm
Recently viewed products
Worksafe SDS26X250 - SDS Plus Drill Bit Ø26 x 250mm
Worksafe SDS18x200 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 200mm
Worksafe SDS20x200 - SDS Plus Drill Bit Ø20 x 200mm
Sealey PBIW6200.37 - 750F Black Clamp
Worksafe SDS20x1000 - SDS Plus Drill Bit Ø20 x 1000mm
Worksafe SDS16x450 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 450mm