Worksafe SDS15X450 - SDS Plus Drill Bit Ø15 x 450mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Worksafe SDS18x250 - SDS Plus Drill Bit Ø18 x 250mm
Worksafe SDS28x450 - SDS Plus Drill Bit Ø28 x 450mm
Worksafe SDS16x800 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 800mm
Worksafe SDS23X250 - SDS Plus Drill Bit Ø23 x 250mm
Worksafe SDS26X450 - SDS Plus Drill Bit Ø26 x 450mm
Worksafe SDS16x1000 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 1000mm
Worksafe SDS30x450 - SDS Plus Drill Bit Ø30 x 450mm