Worksafe SDS15X260 - SDS Plus Drill Bit Ø15 x 260mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey Smig275.12 - Plastic Hinge
Sealey PTNP2 - Number Plate Screw Plastic Enclosed Head Ø4.8 x 18mm Yellow Pack of 50
Sealey Fsw80.10 - Spindle For Round Brush
Sealey RS125.V4-19 - Rear housing
Sealey PDM210F - Pillar Drill Floor Premier 16-Speed 1610mm Height 230V
Sealey S0662 - WallDrive Socket 26mm 1/2"Sq Drive