Worksafe SDS14X600 - SDS Plus Drill Bit Ø14 x 600mm
Recently viewed products
Draper 43965 (Omj-5) - 5l Measuring Jug
Sealey Sa95.V3-33 - Wrench (17mm)
Sealey Ak3985.29+30 - Riveting Bar + Nose Piece M12
Presto 3001138.040.0 - 38.00mm x 40mm FLT/SH COB ISO SHT SLOT DRILL DIN 327
Sealey TC965.11 - Handle grip
Sealey MIG921 - Contact Tip 1mm Aluminium TB25/36 Pack of 5