Worksafe SDS14X260 - SDS Plus Drill Bit Ø14 x 260mm
Recently viewed products
Sealey CV9612 - Universal Stretch CVJ Boot Ø56-116mm (Pack of 12 x CV96)
Sealey Ss60.29 - Pump Head
Sealey ST4225 - Self Tapping Screw 4.2 x 25mm Countersunk Pozi DIN 7982 Pack of 100
Sealey Ssb37w.18 - Wheel Assembly Frame (Left)
Sealey SHC1A - Hose Clip Ø25-38mm Pack of 20
Sealey SA9231 - Air Blow Gun Bent Pipe 280 x 8mm with 1/4"BSP Air Inlet
Sealey S0682 - WallDrive Socket 30mm Deep 1/2"Sq Drive