Worksafe SDS14X160 - SDS Plus Drill Bit Ø14 x 160mm
Recently viewed products
Sealey Sa814.V2-14 - Inner Hose Connector
Sealey SMIG150.V3-18 - PCB
Worksafe HSS1.5 - HSS Twist Drill Bit Ø1.5mm - Pack of 2
Sealey Sa4.V2-28 - Muffle Cover
Sealey Pt1170h.101n - Release Rod Assy (Parts 102, 103, 104, 122,)
Sealey Ak4725.17 - Drill Bit 9mm