Worksafe MAX19X340 - SDS MAX Drill Bit Ø19 x 340mm
Recently viewed products
Sealey SM40D.V2-39 - Bolt (m5x40)
Sealey Sa230.05 - Throttle Valve
Worksafe FWB13 - Flat Wood Bit Ø13mm x 152mm
Sealey MIG915 - Cylindrical Nozzle TB25/36 Pack of 2
Worksafe FWB35 - Flat Wood Bit Ø35mm x 152mm
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union