Worksafe MAX14X540 - SDS MAX Drill Bit Ø14 x 540mm
Recently viewed products
Sealey Spb80t.54 - Hopper
Sealey Gsa6002.09 - Air Inlet
Draper 64025 (SDHALG150) - Gold Sanding Discs with Hook & Loop, 150mm, 120 Grit (Pack of 10)
Sealey AK80D.V2-09 - Oil drain tank
Worksafe FWB10 - Flat Wood Bit Ø10mm x 152mm