Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Ss1/4-A6hex - Adaptor 1/4dr To 6mm Hex Satin
Sealey Ss1/2-Eb240 - Ext Bar 1/2dr 240mm Satin