Sealey PTC/CW115R - Polycarbide Abrasive Strip Disc 115 x 13 x 22mm - Red
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Sa654.V3-09 - Rotor
Sealey Sa2002kit.S24 - 24mm Impact Socket Chrome Vanadium 1/2"Dr.
Sealey BM17R - Replacement Mop Head 350g
Worksafe MAX32X920 - SDS MAX Drill Bit Ø32 x 920mm
Worksafe SDS10X360 - SDS Plus Drill Bit Ø10 x 360mm
Sealey Pbs91.V4-24 - Cotter Pin (1.5mm X 20mm)