Sealey PTC/115MC - Multipurpose Cutting Disc Ø115 x 1.6mm 22.2mm Bore
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey SS26V10 - Safety Sign - First Aid - Self-Adhesive Vinyl - Pack of 10
Sealey Cp6018v.05-18 - Pin
Sealey Sa921.13 - Needle 2-3/4"
Sealey HVLP04.42 - Needle Adjustment Knob
Sealey SA51 - Air Needle Scaler 32mm Stroke