Sealey PTC/115CT - Cutting Disc 115 x 1.6 x 22mm
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Spb80t.45 - Fixing Adjustable Plate
Sealey Pbs91.V4-12 - Cylinder End Cover
Worksafe SDS10X360 - SDS Plus Drill Bit Ø10 x 360mm
Sealey RP4812 - Aluminium Peel Back Rivet 4.8 x 12mm Standard Flange Pack of 200