Sealey PTC/100CT50 - Cutting Disc Pack of 50 Ø100 x 1.6mm 16mm Bore
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Cutting Discs
Recently viewed products
Presto 021115.8 - 5.80mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021118.2 - 8.20mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021115.3 - 5.30mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Presto 021117.5 - 7.50mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT
Siegen S0706 - Ratchet Wrench 1/2"Sq Drive Pear-Head Flip Reverse
Sealey WD23281500 - Wet & Dry Paper 230 x 280mm 1500Grit Pack of 25
Presto 021115.5 - 5.50mm SS HSCo DIN1897 STUB DRILL - DIN1412C SPLIT POINT