Sealey PTC50VAM6 - Hook & Loop Backing Pad Ø50mm M6 x 1mm
Carry On Shopping
Try these categories
Backing Pads & Nuts
Recently viewed products
Sealey SAC55075B - Air Compressor 500L Belt Drive 7.5hp 3ph 2-Stage with Cast Cylinders
Sealey C/312270900 - Red Plastic Switch Button
Sealey Cb7/Hd - Heel Dolly
Dellonda DG261 - Dellonda Large Rotary Garden Sieve for Soil and Stones
Sealey Sa2001fr-Wmb2 - Wall Mounting Bracket (Dia: 42mm)