Sealey MA10.V2-14D - REDUCER O.D-65mm,I.D-40mm
Carry On Shopping
Try these categories
Chisel Mortisers Spares
Recently viewed products
Sealey MHC1214 - Mini Hose Clip Ø12-14mm Pack of 30
Sealey Sa722.33 - Spacer
Sealey S701g.12 - White Plastic Washer
Sealey GSA05 - Air Palm Random Orbital Sander Ø150mm Dust-Free
Sealey SB974.V3-23- Sanding Gun
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union