Sealey PP40PLUS.E - Electrode Short Low Power for PP40PLUS - Pack of 5
Carry On Shopping
Try these categories
Inverter Accessories
Recently viewed products
Sealey AK6821 - Locking Pliers Curved Jaws 230mm 0-45mm Capacity
Sealey PP40PLUS.N - Nozzle for PP40PLUS - Pack of 5
Sealey JGCT6 - Equal Tee 6mm Pack of 5
Sealey AK84564 - Circlip Pliers Internal Straight Nose 230mm
Sealey CBN640 - Coach Bolt & Nut M6 x 40mm Zinc DIN 603 Pack of 100