Sealey TP200.16-5 - Adaptor h19 x 8.5mm x 40.2l
Carry On Shopping
Try these categories
Engine Tools Spares
Recently viewed products
Sealey Dh02.10 - Pawl
Sealey Ak63253.24 - Open End/12pt Walldrive Ring Spanner 30mm
Sealey AK5734 - Three-Square Engineer's File 200mm
Sealey SDB03 - Rotary Burr Arc Pointed Nose 10mm
Sealey GCC06 - 4pc Set Junior C-Clamp  - 51mm x 32mm