Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Siegen S0674 - WallDrive® Socket 18mm Deep 1/2"Sq Drive
Sealey AK2741B - Socket Set 12pc 3/8"Sq Drive Lock-On™ 6pt Metric - Black Series
Sealey Bsgc2.08 - Bristle Brush 200mm (Large)
Sealey Pc200sd.V3-17 - Lipped Washer
Sealey SS816 - HT Setscrew M8 x 16mm DIN 933 - 8.8 Zinc Pack of 50
Sealey RJAS1500.V2-52 - Wheel, Rear Swivel Castor, (D: 40 W: 20 B:10 H: 88)
Presto 9S505 - Emery Cloth Roll - 25mm x 50m x 120