Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Presto 641204N-1316 - No4 UNC x13/16"O/D HSS DIE
Presto 024013.2 - 3.20mm HSCo DIN1897 BF SM200
Presto 64120-14-1316 - 1/4" UNC x13/16"O/D HSS DIE
Presto 01040F - Letter F HSS DIN338 JOBBER DRL
Presto 050009.0400.0 - 9.00mm x 400mm HSS BS328
Sealey CTSS150 - Stainless Steel Cable Tie 150mm x 4.6mm - Pack of 100
Presto 021888.045.0 - 8mm x 45mm BORON SPOT WELD