Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Presto 011101.5 - 1.50mm HSCo SUPER ELITE BF
Presto 050004.5250.0 - 4.50mm x 250mm HSS BS328
Presto 641206N-1316 - No6 UNC x13/16"O/D HSS DIE
Presto 02000-1564 - 15/64" HSS DIN1897 SP/PT
Presto 021888.040.0 - 8mm x 40mm BORON SPOT WELD