Sealey GDM1630FR - Radial Pillar Drill Floor 5-Speed 1630mm Height 550W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Pillar Drills - Sealey
Recently viewed products
Sealey DH283 - Sensor Bin 80L - Black/Stainless Steel
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades