Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Siegen S0657 - WallDrive® Socket 19mm 1/2"Sq Drive
Sealey Sa342.32 - Piston
Sealey MSP620 - Machine Screw M6 x 20mm Pan Head Pozi Zinc DIN 7985z Pack of 50