Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Fsw70.55 - Gear (B)
Sealey SB005 - Sanding Belt 50 x 686mm 120Grit Pack of 5