Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Sb974.V3-14 - Flange
Sealey AK2737 - Universal Joint & Socket Adaptor Set 7pc 1/4", 3/8" & 1/2"Sq Drive
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades
Sealey V/M51 - V-belt (id-1295) m51 z/10
Presto E0100216 - 2.7/8" (73mm) QUICKCORE M42 Hole Saw
Sealey Ap-Castor1 - Castor Wheel, Fixed 127x50x11mm