Sealey MAG230V.M32 - Field Coil 230V (for MAG230V only)
Carry On Shopping
Try these categories
Milling/Drilling Spares
Recently viewed products
Sealey MIG957 - Contact Tip 0.8mm TB15 Pack of 5
Sealey Pc300sd.V3-07 - Drain Inlet
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union