Sealey MAG60230V - Magnetic Drilling Machine 60mm 230V
Carry On Shopping
Try these categories
Magnetic Drilling Machines
Recently viewed products
Sealey Sa6006.55 - O-Ring
Presto 01300-38 - 3/8" HSS DIN338 QUICK SPIRAL
Sealey Hvlp741.30 - Paint Cup Gasket
Sealey Sm1303.V2-89 - Pan Head Screw
Sealey MIG919 - Contact Tip 1.2mm TB25/36 Pack of 5
Sealey Sm2502.162 - Internal Ring 12
Sealey SA09 - Air Palm Orbital Sander 150mm Dust-Free