Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey YK209F.V2-47 - Spring Dia 24.2mm
Sealey Ak219/T20-L - Torx Bit T20,Long:10mm Shank
Sealey Fwm10.Sb - Flat Washer M10 Black(Single)
Sealey Gsa08.05-4 - Bearing Seal
Sealey Ak303.V2-10 - Tap M14 X 1.5
Sealey Hpt500.V2-40 - Cotter Pin
Presto 0100015.5 - 15.50MM SSHS Drill Bit