Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union