Sealey MLB80MB.01 - switch, on/off rocker c/w 12V plug & lead
Carry On Shopping
Try these categories
Work Light Spares
Recently viewed products
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench
Sealey Ak4560d.101 - Small Circlip
Sealey 3000HLC - Trolley Jack 3tonne Long Reach High Lift Commercial
Sealey Cps03.B - Joint Connector (B)
Draper 18523 (45MM) - 42 Piece Metric Tap and Die Set
Sealey PAFJ3.11-3 - Valve stem
Sealey RT23 - Female Socket Terminal Ø4mm Red Pack of 100