Sealey LED100HB - 100W LED High Bay Light 6000K
Carry On Shopping
Try these categories
Wall Mounted Floodlights
Recently viewed products
Sealey TPS1569.V3-01 - Red bin (85x95x50mm)
Sealey Ak206/02 - 12" Prybar
Worksafe WHS92 - HSS Hole Saw Blade Ø92mm
Sealey V/A47 - V-BELT A-47 (A-1230)
Sealey VS0110.02 - Bolt
Sealey SB993 - Shot Blasting Kit
Sealey MAC05 - Mini Air Compressor 12V Heavy-Duty