Draper 55588 (D20MS185) - D20 20V Brushless Sliding Compound Mitre Saw, 185mm (Sold Bare)
Carry On Shopping
Try these categories
Mitre and Chop Saws
Recently viewed products
Sealey Re97xs05.04 - U-Cup Seal 22.4*30*5
Sealey Re97xs20.04 - U-Cup Seal 50*60*6
Draper 56610 (AG2600/230E) - Draper Expert 230V Angle Grinder, 230mm, 2600W
Sealey SA95/PXM - Stripe Removing Pad Ø88 x 16mm, 6mm Mandrel
Sealey MK76.04 - Wheel, Swivel Castor,Single Bolt (D: 100 W: 40 B: 10 H: 180)