Draper 07590 (D20HG550/B) - D20 20V Heat Gun (Sold Bare)
Carry On Shopping
Try these categories
D20 20V Cordless Power Tools
Recently viewed products
Sealey HST6412 - Heat Shrink Tubing Black Ø6.4-3.2mm 12mtr
Sealey Cp6018v.05-24 - Washer
Sealey PT6100 - Polyethylene Tubing 6mm x 100mtr Black
Sealey CVC01 - CVJ Boot Ear Clamps Ø19-40mm Pack of 25
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench