Draper 56610 (AG2600/230E) - Draper Expert 230V Angle Grinder, 230mm, 2600W
Carry On Shopping
Try these categories
Angle Grinders
Recently viewed products
Sealey SA95/PXM - Stripe Removing Pad Ø88 x 16mm, 6mm Mandrel
Sealey MK76.04 - Wheel, Swivel Castor,Single Bolt (D: 100 W: 40 B: 10 H: 180)