Sealey CP20VCLKIT1 - 20V Cordless SMD LED 1800lm Work Light 4Ah
Carry On Shopping
Try these categories
Portable Floodlights
Recently viewed products
Sealey Sm1302.V2-22 - Arm Lower
Sealey 3010CX - Trolley Jack Yankee 3tonne Standard Chassis
Sealey LED240 - Rechargeable Flexible Floodlight with Tripod 24W COB LED & 5W SMD LED
Sealey Sm1302.V2-76 - 3mm T-Handle Hex Key