Sealey CP20VTP01 - Cordless Telescopic Hedge Trimmer Kit 20V 2Ah
Carry On Shopping
Try these categories
Hedge Trimmers
Recently viewed products
Sealey AK86R/B - Utility Knife Blades Pack of 10
Sealey SA9233 - Air Blow Gun Bent Pipe 8mm 980mm with 1/4"BSP Air Inlet