Sealey CHT20VCOMBO2 - Hedge Trimmer Cordless 20V with 2Ah Battery & Charger
Carry On Shopping
Try these categories
Hedge Trimmers
Recently viewed products
Siegen S0586 - WallDrive® Socket 19mm 3/8"Sq Drive
Sealey GH80R - Water Hose 80mtr with Fittings
Sealey GH30R - Water Hose 30mtr with Fittings
Dellonda DH243 - Dellonda Carbon Electric Height Adjustable Standing Desk, Quiet, 1400 x 700mm
Siegen S0584 - WallDrive® Socket 17mm 3/8"Sq Drive