Sealey CP108VPSBO - SV10.8 Series Cordless Pruning Saw 10.8V - Body Only
Carry On Shopping
Try these categories
Cordless Garden Power Tools
Recently viewed products
Sealey FW2510805 - Flap Wheel Ø25 x 10mm 6mm Shaft 80Grit - Pack of 5
Draper 70829 (DAT-ABG) - Air Blow Gun with 2 Nozzles
Draper 25861 (A2951 Packed) - 3/8" Taper 3/8" Bore Pcl Male Screw Tailpieces Pack Of 3
Worksafe FWB13 - Flat Wood Bit Ø13mm x 152mm
Worksafe FWB16 - Flat Wood Bit Ø16mm x 152mm