Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Ak219/Xzn10-L - Xzn Bit M10,Long:10mm Shank (Spline)
Sealey AK5612 - Impact TRX-Star/Hex/Spline Bit Set 25pc 1/2"Sq Drive
Sealey Ak59831.10 - Crow Foot Spanner 1/2"Dr 41mm
Sealey 2050cx.V2-P21 - O-Ring
Sealey SX039 - Alloy Wheel Ultra-Power Impact Socket Set 3pc 1/2"Sq Drive
Draper 18523 (45MM) - 42 Piece Metric Tap and Die Set
Sealey Mc365.46 - Bolt M16x190 (145mm Thread)