Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey PP40E.E - Electrode Short Low Power for PP40E Pack of 5
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench